Napište koment a hlásněte v anketě!!!

2. série - epizody

23. listopadu 2008 v 15:28 |  Seriál Joey
201
Joey a velký rozchod 1

Joey a Alex se spolu vyspali a uvědomují si, ce se mezi nimi stalo. Joey a jeho nový kamarád Zach se dostanou do pořádné kaše, když ukradnou producentovi psa. Když se ho snaží vrátit, vyhrají konkurs. Gině je nabídnutá práce u Joeyho agentky Bobbie.
202
Joey a velký rozchod 2

Joey a Alex se spolu vyspali a uvědomují si, ce se mezi nimi stalo. Joey a jeho nový kamarád Zach se dostanou do pořádné kaše, když ukradnou producentovi psa. Když se ho snaží vrátit, vyhrají konkurs. Gině je nabídnutá práce u Joeyho agentky Bobbie.

203
Joey a výprask

Joey stojí před neovladatelným a nafoukaným dítětem, hercem z jeho nového filmu. Vezme věci do svých rukou a dočkáme se zajímavých výsledků (dítě seřeže:-). Gina pomáhá Alex s jejím milostným životem. Sjednají falešný konkurz, ve kterém si Alex vybere chlapa na rande. V díle se také objeví Jennifer Coolidge a Paulo Costanzo.

204
Joey a kaskadér

Za Joeyho má hrát nebezpečnou scénu kaskadér (Chuck), a tak se ho snaží vycvičit. neuvědomuje si, že ho děsně přepíná. Chuck se bojí ozvat, protože by přišel o práci. Joey si to uvědomí a na omluvu mu dá flašku alkoholu. Neví, že Chuck byl závislý na alkoholu a odvykl si. Pak je opilý a skočí ze střechy do kontejneru. Zlomí si ruku a Joey musí hrát nebezpečnou scénu sám. Michael si našel přítelkyni - otravnou holku (Abby) ze štábu Joeyho nového filmu. Joey ji nesnese a tak ji kvůli tomu vyhodí z práce a ona se rozejde s Michael. Nakoce to Joey napraví.
205
Joey a dům
Joey se rozhodne koupit si nový dům, protože zrovna vydělává hodně peněz. Vybere si ten kolem něhož jel autem. Později zjistí skoro všichni zjistí, že už ten dům viděli v pornu. Gina se mu nejdřív snaží nákup překazit, protože si myslí, že Joey v poslední době moc utrácí peníze a nemyslí na budoucnost. Nakonec se přikloní na jeho stranu. Háček je v tom, že jestli chce Joey získat dům, musí jít na prohlídku bytu s manželkou a dítětem (majitelka chce, aby si v domě začala budovat minulost jiná rodina). Jeho manželku bude hrát Gina a jeho malého synka rekvizita, kterou dostal Zach od svojí nové přítelkyně. Nakonec všechno klapne a Joey dům získá. Alex už chce konečně Joeymu říct, co k němu cítí, ale nikdy na to není vhodná doba. Nakonec jde k Bobbie, které pomáhá jako právnička, a opije se tam. Řekne Joeymu, že ho miluje, ale on to nebere vážně.
206
Joey chodí na angličtinu
Gina měla poměr s klientem Bobbie a kvůli tomu od Bobbie odešel. Bobbie je naštvaná a chce Ginu vyhodit, pokud ji nedohodí jiného klienta. Gina pořád někoho hledá, až narazí na Benjamina Lockwooda, Joeyho otravného a namyšleného kolegu. Nabídne mu, že mu Bobbie bude dělat asistentku. On souhlasí, ale vyžaduje ještě spoustu věcí okolo. Joey jede vyzvednout Michaela na universitu a potká tam sexy Jihoameričanu Marinu, která zrovna míří do kurzu angličtiny pro začátečníky. Joey ji následuje a všichni ho na kurzu obdivují, jak dobře umí anglicky. Myslí si, že mu to pomůže u Mariny, ale později ho všichni budou považovat za šprta a nenávidět ho.
207
Joey a pokr

Alex učí hrát Joeyho svá pravidla pokeru (čistě náhodná podoba s Přáteli a hrou šálky:-), proto, aby nešel na rande s architektkou jeho nového domu. Nakonec ho to dostane až do televizní soutěže, kde si udělá pěknou ostudu. Michael se svojí holkou Abby bojují za různé ekologické spolky. joey tvrdí, že to Michael dělá jen proto, aby dostal Abby do postele. Michael to popírá, ale nakonec to zafunguje.

208
Joey a porno

Jednou, před 20 lety svedl Joey jednu slečnu (Celeste). Co by na tom bylo? To je u Joeyho normální. Problém je v tom, že se s Celeste vyspal po tom, co jí řekl, že ji miluje a vezme si ji. Když šla Celeste volat své mamince, Joey utekl. Má to jeden háček. Joey to totiž natáčel na video. Teď, po tolika letech chce Celeste, aby se jí i jejím příbuzným omluvil, jinak ho bude vydírat. Má se jí omluvit v talkshow Ellen, do které je na druhý den pozván. Joey se jí teda v Ellen omluví, ale vyzní to jako vtip. Nakonec se ale udobří. Bobbie slaví 40. narozeniny. Gina s Alex zjistí, že je nemá s kým oslavit, a tak jí chtějí uspořádat párty. Když jdou k ní do bytu, tak se tam koná velký mejdan s celebritami. Bobbie je nechtěla pozvat, protože nejsou slavné. Mimochodem Joey tam nesměl chybět :-)

209
Joey a muzikál

Joey a Zach se ujmou režírování muzikálu v domově důchodců. Babička Candace tam totiž žije a nemá Joeyho moc ráda, a tak se ji Joey snaží zalíbit. Nakonec to dopadne tak, že si Joey bude muset taky střihnout jednu roli :-) Alex jako napíše Joeymu dopis. On si ho omylem přečte, ale myslí si, že je pro jejího bývalého manžela Erica.
210
Joey a mládenecké díkůvzdání

Je Díkůvzdání a všichni slaví v Joeyho novém domě. Gina plánuje velké oslavy, které se ale ostatním moc nelíbí. Vedle v domě pořádá Joeyho nový soused, starý mládenec, mejdan se spoustou žen. Joey tam unikne a Michael potom taky. Gina se naštvě na Joeyho, ale nakoec se usmíří. V oblasti, kde stojí Joeyho dům se nacházejí staré aktefakty. Joey najde několik talířů, ale nechce to nahlásit, protože by s tím byly jenom samé problémy. Zajímavě se to ale zamotá :-)
211
Joey a kamarád ze školy

Joeyho má navštívit bývalý kamarád ze střední Jimmy. Gina je z toho úplně mimo, a tak se jí Alex ptá proč. Gina se přizná, že to, že spolu Jimmy a Joey nekamarádí je její vina, protože měla s Jimmym vztah a on se pak styděl, přiznat to Joeymu. Nakonec se zjistí, že Jimmy je vlastně Michaelův otec. Joey se na place seznámí s dvěma chlápky, kteří kouří trávu, ale oni tomu říkají, že si dávají kakao. Joey si myslí, že opravdu pijí kakao, a tak vykládá historky o tom, že si kakao dává už od školky, atd. Bobbie, Alex a Zach o něj mají strach, a tak mu kakao (v domnění, že to jsou drogy) vezmou :-).
212
Joey a výlet do Tijuana

Michael se rozešel se svojí přítelkyní Abby, protože nevěděl, co si od jejich vztahu slibuje. Joey a Zach ho vytáhnout na výlet do Mexica, kde plánují, že sbalí několik holek. Všichni tři se tam pořádně opije a Michael svede jednu Mexičanku, která naštěstí neumí anglicky. Ráno si nikdo nic nepamatuje. Najdou videokazetu, na které je nahraná svatba. Myslí si, že se Michael oženil s tou Mexičankou, ale pravdou je, že si Joey vzal Zacha! :-). Když přijedou domů, požádají Alex o pomoc s "rozvodem". Ta si z nich ale udělá legraci a řekne jim, že musí natočit video Mexickému prezidentovi s žádostí o rozvod, i když ví, že sňatek je neplatný. Alex se pořád užírá kvůli Joeymu. Joeyho nový soused jí pozve na nějakou párty a ona na ní nakonec s Ginou jde. Snaží se odvázat. Nakoci epizody Alex políbí Joeyho.
213
Joey a vánoční večírek

Joey nese Alex do pokoje a chtějí se spolu vyspat. Když jde Joey dolů pro šampáňo, potká Ginu, která mu řekne o citech, které k němu cítí Alex. Joey je z toho vyděšený, a tak se snaží ze "vztahu" vycouvat. Alex se ale urazí a snaží se Joeymu vyhýbat. Objeví se akorát na chvíli na vánoční párty, ze které hned odejde. Joeymu přijde dopis a stojí v něm, ať se podívá z okna. Za oknem vidí padat sníh, který mu objednala Alex k Vánocům ještě před jejich incidentem. Chce jít za ní, ale přes okno vidí, jak se líbá s nějakým mužem.
214
Joey and the Snowball Fight
Joey žárlí, protože Alex chodí s jeho sousedem Deanem. Pohádá se s Alex a nakonec se strhne koulovačka, kterou nejvíc odnese Michael. Gina si myslí, že je těhotná-zase s Jimmym. Když se to Jimmy dozví, je v šoku, ale potom mu Joey domluví. Jde za Ginou, aby jí řekl, že při ní stojí. Ta mu ale řekne, že těhotná není.
215
Joey a otec
Joey je nervozní jelikož se odehrává premiéra jeho nového filmu a má se na ní dostavit i jeho otec.Joey senior ještě před premiérou zajde k Joemu domů kde ho Gina seznámí s Alex.Joey senior tuší že Alex byla(je) zamilovaná do Joeho. Joeho otec je poprve v L.A, zjistí že tam vůbec nezapadá.Na premiéru dorazí i Joeho kaskadér Chuck, který také přivede svého otce. Koná se malá soutěž, čí otec a syn jsou lepší, vyhrají Chuckové. Joey je smutný když zjistí, že jeho otec není zrovna nadšený z jeho nového filmu a vůbec jeho prací. Bobie dělá reklamu klenotům co nosí, ale neví že na červený koberec nesmí nikdo z agentů.
216
Joey a párty pro Alex
Joey potká v baru atraktivní dívku Nancy s kterou skončí v jeho bytě.Brzy ale zjití že by jejich vztah nikam neved, ale vzpomene si jak by jim to klapalo s Alex.Alex pořádá oslavu svých narozenin.Joey žárlí na Alex, protože u ní vidí Deana a jsou spolu šťastný.Joey použije Nancy aby to Alex oplatil a začala taky žárlit.
217
Joey a velký přesun
Nastal den kdy se má Joey konečně přestěhovat, ale oheň zachvátí jeho nový byt a tím se možná zachrání od velkého stěhování.Mezitím Michael a jeho kamarád předělali jeho původní byt na "letadlovou loď" ze Star Treku a mají samozřejmě své zásady jak se chovat na jejich posádce(v joeho bytu).Michaelův otec Jimmy chce porovnat svoje DNA a Michaelovo aby zjistil jestli je opravdu jeho otec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama