Napište koment a hlásněte v anketě!!!

Všechny vedlejší role

3. července 2008 v 12:22 |  Vedlejší role

Gunther (herec James Michael Tyler)

Gunther
Vedoucí v kavárně Central Perk. Postava Gunthera byla dlouho bez textu, ale později se začala více prosazovat. Byl bláznivě zamilovaný do Rachel, ale nikdy si nic nezkusil. Měl úžasné poznámky kdykoliv, kdy byla Rachel s někým jiným nebo když s ní chodil Ross. Jeho kyselé pohledy jsou opravdu skvělé. Když se Ross měl ženit s Emily, Gunther mu poděkoval, že si nebere Rachel. Když se Chandler pohádal s Rossem, řekl mu, že za svědka mu půjde Gunthrer. Ten se ho ale zeptal, jaké má příjmnení, načež Chandler odpověděl, že Gunther Centralperk. Když se Ross učil holandsky, aby mohl získat byt, vyšlo najevo, že Gunther umí plynně holandsky a nazval Rosse ezel (osel).

Dr. Leonard Green (herec Ron Leibman)

Leonard Green
Otec Rachel. Povoláním je doktor. Povahově je perfekcionista, od kterého se Rachel snaží co nejvíce se odlišit. V jedné scéně Rachel říká:"Bože, tak jsem se snažila nebýt jako máma a na tátu jsem zapomněla". Greenovi se rozešli krátce po nevydařené svatbě Rachel s Barrym. Sandra (matka Rachel) říká:"...zlato, ty jsi si nevzala svého Barryho, ale já ano". Přesto je ale otec na Rachel pyšný, protože ji prezentuje jako jedinou dceru, která je samostatná. Dlouho se nesnášel s Rossem, ačkoliv ten se snažil se mu zalíbit.

Sandra Green (herečka Marlo Thomas)

Sandra Green
Matka Rachel. Když se rozešla s mužem, zeptala se Monicy, jestli nemá trávu, na oslavu rozvodu. Na svatbě Susan a Carol tančila s lesbičkou a komentovala to, že je hezké mít tu možnost.

Amy Green (herečka Christina Applegate)

Brzy bude více infa

Barry Farber (herec Mitchell Whitfield)

Barry Farber
Povoláním zubař. Měl si vzít Rachel, ta mu ale utekla od oltáře. On se ten den potom vyspal s její kamarádkou Mindy (byla Rachel na svatbě za družičku), se kterou se měl později oženit. Ke svatbě došlo v druhé sérii, přestože měl Barry v této době ještě krátký poměr s Rachel, která byla na svatbě za družičku. V šesté sérii se pak Barry s Mindy rozvedli, protože měl Barry další románek.

Paolo (herec Cosimo Fusco)

Paolo, původem Ital, byl milencem Rachel v první sérii. Potkali se náhodou, bydlel o patro níž než Rachel. Jejich románek trval poměrně dlouho, nazvdory Rossovu očekávání. V té době totiž Ross Rachel miloval (což dělal většinu sérií), ale bál se jí cokoliv řící. Když už se rozhoupal říct ji pravdu, skočila mu na hlavu kočka. Rachel šla hledat po domě majitele kočky a narazila na Paola. Ross ho nemohl vystát už kvůli jeho angličtině, natož kvůli tomu, že chodí s Rachel.

Joshua Bergin (herec Tate Donovan)

Joshua Bergin
Přítel Rachel, kupoval si u ní nové oblečení několik dní, ale Rachel se styděla ho pozvat na rande. Chvíli spolu chodili, ale nakonec se kvuli Rossovi rozesli. Herec Tate Donovan byl v době nataáčení skutečným přítelem Jennifer Aniston.

Danny (herec George Newbern)

Bydlel ve stejném domě jako Monica. Poprvé se objevil po svém návratu z And, kde byl půl roku a taky na to vypadal. Byl celý zarostlý, díky čemuž si ho Rachel s Monicou spletli v temném sklepě s yetim. Poté se mu šli omluvit, ale on se choval ne zrovna taktně nebo slušně. Přesto Rachel přitahoval a dali to spolu dohromady. Samozřejmě se ale rozešli. Důvod rozvodu ale nebylo, že by si nesedli. Důvodem byla Dannyho sestra, se kterou měl "velmi blízký vztah", až hraničicí s incestem. Když mu to Rachel řekla, tak ji neuvěřil.

Paul Stevens (herec Bruce Willis)

Paul Stevens
Paul Stevens byl přítelem Rachel a otec Elizabeth, studentky Rosse Gellera. Paul se s Rachel seznámil právě díky Rossovi, který chtěl před Paulem vypadat dobře (Paul zpočátku vztah s jeho "malou dceruškou" neschvaloval) a tak Ross pozval Paula, aby ho představil přátelům. Paul byl zpočátku tvrďák, ale když ho Rachel chtěla polidštit, tak se rozbrečel a začal se litovat. S pláčem ale nebyl schopen přestat, takže se s Rachel rozešli. Dle wikipedie hrál Bruce Willis v Přátelích, protože prohrál sázku s Matthew Perrym při natáčení filmu Můj soused zabiják.

Tag Jones (herec Eddie Cahill)

Mladík, kterého najala Rachel jako svého asistenta. Jediným kritériem byl ale vzhled, Rachel mu nemohla odolat. Zároveň si s ním ale nechtěla nic začít, protože by mohlo jít o sexuální obtěžování. Nakonec spolu samozřejmě chodili, ale rozešli se v den 30.narozenin Rachel. Ten den totiž Racher rekapitulovala svůj dosavdaní život a dospěla k názoru, že už musí mít děti. Bohužel si ale uvědomila, že Tag není ještě dost dospělý, aby s ním měla děti (bylo mu okolo 25).

Gavin Mitchell (herec Dermot Mulroney)

Gavin Mitchell
Gavin pracoval na místě Rachel, když byla na mateřské. To se jí dotklo a protože se bála o místo, vrátila se z mateřské dříve a pracovala s Gavin. Jak už to tak bývá, nakonec to spolu dali dohromady, i když původně to tak nevypadalo.

Melissa Warburton (herečka Winona Ryder)

Kamarádka Rachel ze školy. Rachel se "chlubila", že s ní měla jednou na škole poměr, což jí nikdo nevěřil, tak šla Phoebe s Rachel a Melissou na večeři, kde to ale Melissa popřela. Poté ale Melissa podlehla a řekla, že je do Rachel stále zamilovaná a že je ráda, že Rachel do ní taky, jinak by se tím přeci nechlubila...

Jack and Erica Bing

Dvojčata které adoptovali Monica s Chandlerem, protože nemohli mít vlastní děti. Erica se jmenuje po své biologické matce, Jack po otci Monicy.

Althea

Babička Rosse a Monicy z matčiny strany. Když umírala, udělala to nadvakrát. Poprvé se totiž asi doktor spletl a ohlásil smrt dříve. Jaké pak bylo pro Rosse překvapení, když se s ní (už jako mrtvou) šel rozloučit a ona se pohnula.

Fun Bobby (herec Vincent Ventresca)

Fun Bobby (v českém dabingu vyslovován "fan bobík") byl krátkou známostí Monicy Geller. Byl mezi přátelí oblíbený, protože je dokázal vždy rozesmát (i díky tomu, jak mluvil). Poprvé se v seriálu objevil v epizodě první série, na oslavě Nového roku. Zde ale nebyl příliš šťastný, protože mu umřel dědeček. Když přišel na oslavu, hned k němu přišel Joey a v narážce na jeho smutný obličej zavtipkoval:"Páni, kdo umřel?", což "Bobíka" dodělalo. Objevil se i později, když opět začal chodit s Monicou. Ta ale zjistila, že Bobík je veselý jen se sklenkou alkoholu v ruce a lahví v sobě. Když ho donutila přestat pít, stal se z něj nudný týpek.

Julio (herec Carlos Gómez)

Krátce chodil s Monicou. Pracoval jako číšník ve stejné restauraci jako Monica. Napsal jí báseň, ze které plynulo, že je (Monica) jako prázdná mísa. Ona to nejprve nepochopila, ale Phoebe jí to vysvětlila. Julio se pak ospravedlňoval tvrzením, že to není o ní, ale o všech amerických ženách obecně.

Ethan (herec Stan Kirsch)

Také přítel Monicy. Byl mladší než ona, což se ukázalo jako problém. Nalhal Monice, že chodí na vysokou, ale ve skutečnosti byl středoškolák a Monica byla jeho "první". Veselé je, že i ona mu lhala o svém věku. Přátelé si z ní dělali legraci, jestli mu napíše omluvenku do školy. Monica ho vážně měla ráda, ale věk byl nepřekonatelný problém.

Richard Burke (herec Tom Selleck)

Richard Burke
Nejznámější přítel Moniky,kterou velice miloval a pak z ní i zahejbal. Nejdříve chodil s její matkou,ale pak začal chodit s Monikou.Tenkrát to vadilo Chandlerovi,se kterým Monika už zůstala.

Pete Becker (herec Jon Favreau)

Pete Becker
Bohatý přítel Monicy. Aby upoutal její pozornost, dal jí spropitné 20 000 dolarů. Pete zbohatl díky operačnímu systému Woknous. Pozval ji na pizzu do Říma. Monica k němu nejprve nic necítila, ale později ho začala mít ráda. Když byl jejich vztah v nejlepším, Pete se rozhodl stát se "Ultimate Fighting Champion". Bohužel mu ale zápasnictví moc nešlo a protože dostával na frak, Monica se s ním rozešla, nemohla se stále dívat, jak ho stále bijí.

Stewart (není známo)

Kdysi chodil s Monicou (ještě před začátkem děje seriálu) a v sedmé sérii si vzal její sestřenici. Ta nepozvala Monicu na svatbu (jen Rosse a jeho doprovod), aby se nepotkala se Stewartem. Monica šla nakonec jako Rossův doprovod, protože si myslela, že ji nepozvali, protože byla tlustá (a dle nich stále byla).

Frank Buffay Sr.(herec Bob Balaban)

Frank Buffay Sr.
Biologický otec Phoebe. Objevil se jen v jendé epizodě, ale byl důležitý pro život Phoebe. Když nic jiného, tak jí zpíval píseň na melodii její budoucí skladby Smraďoch.

Frank Buffay Jr.(herec Giovanni Ribisi)

Frank Buffay Jr.
Nevlastní bratr Phoebe, syn F.Buffay Sr.. Chvíli jim trvalo, než si přišli na chuť, protože si neměli co říci. Phoebe ho vzala k sobě do práce, na masáž. Frank si ale myslel, že je to bordel a vyjel po jedné masérce. Frank byl zkrátka trochu jednodušší. Zamiloval se do své učitelky, paní Knightové (Mrs.Alice Knight, hrála ji Debra Jo Rupp). Ona ale byla o dost starší a tak nemohli mít děti. Nakonec se vzali a uprosili Phoebe, aby jim porodila dítě (jeho spermie oplodnily vajíčko paní Knightové a to pak dali Phoebe). Celé oplodnění stále 16 000 dolarů a šance byla jen 25 procent. Naštěstí to ale vyšlo a Phoebe porodila trojčata,pojmenovaná Frank Jr.Jr., Leslie a Chandler. Chandler měl být kluk, ale nakonec to byla dívka, což dospělý Chandler těžce nesl, protože mu to připomnělo školku, kdy na něj děti křičely:"Chandler je holka, Chandler je holka".

Phoebe Abbott (herečka Teri Garr)

Phoebe Abbott
Biologická matka Phoebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama