Napište koment a hlásněte v anketě!!!

O Central Perku

28. června 2008 v 15:37 |  Central Perk
- Central Perk je nejútulnější a nejhezčí kavárna v New Yorku.Central Perk byl taky místem,kde se denně scházeli přátelé a řešili své problémy,svěřovali se a probírali další věci a samozřejmě pili kafé a také,kde Phoebe zpívala své ztřeštěné písničky.Můžete si s přáteli klidně povídat,aniž by vás někdo vyrušil (pokud to někdy nepřeženete).Je to kavárna,kde se lidé rádi vracejí a kde dělají chutné horké kafé.Takhle bych nějak charakterizoval tuhle skvělou kavárnu v New Yorku.Dá se říci,že herci také strávili půlku seriálu zrovna v kavárně.Majitelem kavárny byl starší pán jménem "Larry",který se v seriálu objevil párkrát.Nejznámějším číšníkem je "Gunter",který svoji práci miluje a je poctěn,že pracuje zrovna v Central Perku,kdo seriál poctivě sledoval .. zjistil,že se jeden čas šíleně zamiloval do Rachel a udělal by pro ní cokoliv,časem ji přijal jako servírku,když byla v nouzi a to,i když ji ta práce nešla.Také jste si mohli všimnout,že když Rachel nebo někdo z přátel navrhl téma,s kým by Rachel mohla chodit nebo že si někoho našla,Gunterova vykřiknutá hláška nechyběla,ale nikdo ho moc neposlouchal a jeden čas to i Rachel ani nevěděla,že Gunter po ní jede.
- Víte,že .... Central Perk ve skutečnosti neexistuje,ale název byl odvozen z několika New Yorských kaváren ??
- Víte,že .... V první sezóně kavárna byla jen místností ateliéru ??Až později byla vybudována silnice a kousek města ??
- Víte,že .... Na sedačce,na které seděli přátelé musela vypadat neošoupaně a čistě a že tam dávali nový potah každý měsíc ?
- Víte,že .... Vymysleli producenti vlastní druh kávy ??Aby vypadali jedinečně ?
- Víte,že .... kavárna byla jednou rozložena tak,aby mohla posloužit v díle jako place "stalo se v Las Vegas" ?
http://always-friends.de/serie/seriepics/tn_serie-backstage-04.jpghttp://always-friends.de/serie/seriepics/tn_serie-backstage-05.jpghttp://always-friends.de/serie/seriepics/tn_serie-backstage-06.jpghttp://always-friends.de/serie/seriepics/tn_serie-backstage-13.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wszwbjsebl wszwbjsebl | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 13:33 | Reagovat

ZCL0sU  <a href="http://gfbtperjoiib.com/">gfbtperjoiib</a>, [url=http://bgozmfumkwrj.com/]bgozmfumkwrj[/url], [link=http://rfifrmlffotu.com/]rfifrmlffotu[/link], http://nbyltsopuytd.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama